ŚLUBY/WESELA/UROCZYSTOŚCI

Wystrój minimalistyczny to połączenie estetyki z poczuciem smaku oraz z umiejętnością nieszablonowego myślenia. Jeżeli marzysz o uroczystości w minimalistycznym stylu to właśnie takich dekoracji szukasz.

Oferujemy między innymi kwiaty w pudełkach na różnego rodzaju okazje, zastępując tym samym tradycyjne wystroje. Flowerboxy są niezwykle eleganckie i ponadczasowe.
Pudełka do wyboru w kolorze białym i czarnym w dwóch rozmiarach 13 x 13 cm lub 20 x 20 cm

W swojej ofercie posiadamy również inne dekoracje florystyczne jednak wszystkie z zachowaniem dobrego smaku i stylu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy wypożyczalnię dekoracji i nowoczesnych gadżetów na śluby, wesela i inne wydarzenia. Zapraszamy do zakładki wypożyczalnia.


Dekoracje na uroczystości należy zamawiać najlepiej z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem aby wszystko zaplanować jak najlepiej. 


PREZENT - POCZTA KWIATOWA

Chcesz sprawić komuś prezent? Flowerboxy tworzymy także w pojedynczych zamówieniach. Wybierz kolor pudełka, rodzaj kwiatów i jeden z dwóch sposobów ich ułożenia a my resztę zrobimy za Ciebie! Na terenie Krakowa flowerboxy dowozimy gratis.

Do każdego pudełka dołączamy karteczkę z logo, na której można zapisać życzenia, złotą myśl i wszystko inne co przyjdzie do głowy.